Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ferma din Cipru angajeaza doi muncitori romani pentru a presta diverse activitati precum: ingrijire pasari,sortat oua, cules masline, curatare copaci(maslini), irigatii, orice alte munci sunt necesare. Se incheie contract cu angajatorul potrivit legii cipriote.Contractul se semneaza in Romania, anterior plecarii. Muncitorii trebuie sa aiba permis auto categ B. Se ofera cazare si masa gratuite(masa consta in produse din ferma), angajatorul plateste asigurarile sociale. Salariul net lunar este de 600 euro.Nu se lucreaza in regim de program fix. Candidatii interesati realmente de aceste posturi sunt rugati sa trimita CV inclusiv la adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Vor fi acceptati candidatii care indeplinesc urmatoarele conditii: -sunt persoane apte fizic si clinic pentru munca in agricultura; -au o atitudine pozitiva fata de munca -sunt dispusi sa munceasca in regim de program prelungit -poseda permis auto categ.B -cunosc limba engleza sau limba greaca nivel conversational