Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R. AGENCY recruteaza 20 de muncitori pentru a lucra in ferme de porci din Danemarca in urmatoarele conditii: - contract de munca avand o durata de la o luna , la mai multe luni, in functie de abilitatile si disponibilitatea de munca a candidatului; -salariu orar de 60 DKK( coroane daneze)/ ora; -cazare asigurata contra cost, 1500 dkk/luna. Atributii de lucru: -ingrijirea zilnica a porcilor in staule, hranirea, mutarea animalelor, tinerea sub observatie a scroafelor bolnave; -castrare, inseminare,injectare; -sacrificare si mutarea animalelor moarte( cazuri exceptionale) -spalarea staulului, varuire , orice alte activitati sunt necesare. Se organizeaza interviu pentru testarea nivelului de cunoastere a limbii engleze.

Cerinte

Sunt acceptati candidatii care indeplinesc urmatoarele conditii: -barbati cu varsta cuprinsa intre 21-45 ani; -buna cunoastere a limbii engleze; -experienta de munca in ferme de porci; -cunostinte de medicina veterninara; -dorinta de a invata rapid rutina si speciful muncii la fermele de porci daneze; -seriozitate si atitudine pozitiva fata de munca; -aptitudinea de a lucra independent, fara prea multe indicatii.