Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie de constructii din Nord-Estul GERMANIEI selecteaza URGENT constructori cu EXPERIENTA: - sudori (MAC si sudare cu arc electric de mana); - montatori constructii din otel sau mecanici in constructii. Ramura de productie: - oteluri; - poduri; - hale; - pasarele; - acoperisuri. Salariul oferit: 1650 - 2000 euro / luna. - contract de munca de legal cu posibilitatea de prelungire; - cazare si masa suportate de catre angajat, dar angajatorul va asista in gasirea unei locuinte; - permisul de munca obtinut de catre angajator. Salariu atractiv: - sudori: 1650 - 2000 euro/luna (depinde de calificare); - montatori constructii: 1700 euro/luna (depinde de calificare).

Cerinte

Se cauta: - barbati; - cu varsta intre 20-45 ani; - se cere limba germana la nivel minim conversational (sa fie in masura ca cel putin sa inteleaga instructiunile de lucru in germana si de a comunica in limba germana); - experienta in domeniu de minim 2 ani; - persoana sa poata lucra in mod independent, sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare si serioasa. Costul programului: - 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar; - 400 EURO - Comision de mediere; - Biletul de avion.