Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam personal in vederea angajarii ca muncitori calificati si necalificati in domeniul contructiilor ( zidari , zugravi , dulgheri , parchetari , rigipsari , faiantori , instalatori apa-gaz si electrice etc.)pe teritoriul Germaniei cu contract individual de munca semnat din Romania pe perioade intre 5 sau 7 luni cu posibilitate de prelungire. NU PERCEPEM COMISIOANE din tara. Angajatii firmei vor beneficia de asigurare medicala iar vechimea se poate opera in cartea de munca. Angajarile si locurile de munca sunt 100% garantate. Posturile se pot ocupa pana pe data de 28 IUNIE. Persoanele interesat pot lua legatura telefonic cu operatorii nostrii pentru rezervari . Doar un telefon si veti pute avea un loc de munca la nivel European!!

Cerinte

-cerem si oferim seriozitate -nu este necesara cunoasterea limbii germane. -cunostintele de limba germana sau engleza constituie un avantaj. -nu se cer diplome de calificare. -se cauta persoane dornice de munca.