Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza un numar de doi muncitori necalificati, cu experienta in activitati legate de manipulare-incarcare/descarcare bunuri diverse. Atributii: vor incarca si descarca bunuri diverse, vor aseza bunurile, vor face curatenie, vor efectua orice alte activitati solicitate de angajator. Oferta: Angajatorul asigura cazare gratuita si asigurari sociale platite; salariul lunar va fi in suma de 700 euro net. Programul de lucru este organizat dupa cum urmeaza: 7 zile din 7(fara zile libere), 12 ore de lucru/zi. Angajatorul nu va suporta costul transportului din Romania in Cipru si nu va asigura hrana gratuit. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV in limba engleza insotit de foto color full body inclusiv la adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minime pentru ocuparea posturilor: -experienta de munca pe postul de manipulant-incarcator/descarcator marfa; -rezistenta la stress si conditii de munca in regim de program prelungit -cunostinte de limba engleza nivel elementar -seriozitate N.B. Conditiile de munca si beneficiile nu pot fi negociate cu recrutorul, anuntul reprezinta cerinta de personal angajatorului.