Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R. AGENCY recruteaza muncitori necalificati pentru a presta diverse munci specifice circurilor. Se va lucra ca si persoana independenta- contractul cu beneficiarul se incheie in tara , anterior plecarii , pentru perioada sezonului de spectacole-pana in noiembrie. Pozitiile vacante se adreseaza persoanelor apte si dispuse sa presteze munci grele in regim de program prelungit. Retribuirea este asigurata saptamanal, in cuantum de 180 euro/saptamana. Se asigura cazare gratuita, in conditii specifice circurilor_rulota. Nu sunt atributii limitate; lucratorul va executa indicatiile sefului ierahic si va ajuta, dupa caz, la montarea-demontarea circului, va avea grija de animale,etc.

Cerinte

Candidatii pentru post vor indeplini urmatoarele conditii: -persoane apte de munca si dispuse sa munceasca in conditii grele, cu program prelungit. Candidatii care au mai lucrat pe post similar si care cunosc conditiile de munca specifice circurilor sunt in avantaj. Nu se solicita cunostinte de limbi straine.