Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY SRL recruteaza doi manipulanti pentru marfa, posesori permis auto categoria B, vorbitori limba engleza/greaca. Contractul se incheie potrivit legii cipriote, pentru o perioada minima de un an. Se vor executa urmatoarele activitati: incarcare/descarcare bunuri, aranjare marfa, curatenie, etc. Angajatorul ofera cazare gratuita, asigurari sociale platite.Nu se asigura gratuit hrana angajatilor si nici transportul via Romania_Cipru.Salariul net lunar va fi de 700 euro. Programul de lucru zilnic va fi de 10-12 ore.Se vor lucra 6-7 zile pe saptamana, ziua libera fiind acordata in functie de posibilitatile angajatorului. Daca sunteti interesati de oferta asteptam Cv-urile dvs in limba engleza insotite de foto color corp intreg pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: -experienta pe post similar; -permis auto categoria B -capacitate de munca si disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -cunostinte de limba engleza/greaca nivel conversational -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit -stare de sanatate foarte buna -lipsa antecedente penale