Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY SRL recruteaza, pentru plecare urgenta, doi muncitori necalificati, posesori permis auto categoria B dispusi sa lucreze la circ.Unul dintre muncitori trebuie sa aiba experienta minima ca si electrician. Durata contractului-pana la finele sezonului de spectacole, luna noiembrie 2013. Se ofera: cazare si masa gratuite, salariu lunar net 800 euro. Programul de lucru nu este fix, fiind in corelatie cu cerintele de organizare a spectacolelor, mutarea circului dintr-o locatie in alta, etc. Atributii: executa munci necalificate precum:montare/demontare circ, curatenie, ingrijesc animale, ajuta la transportul instalatiilor circului, configureaza instalatiile electrice, etc. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia(CV in limba romana) inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea posturilor: -disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit -adaptabilitate la mediul multicultural, la sarcinile multiple, capacitate de lucru in conditii de stress -cunostinte de configurare instalatii electrice(doar unul din lucratori) -permis auto categoria B -stare de sanatate foarte buna si rezistenta la efort fizic de durata Nu sunt obligatorii cunostintele de limba engleza, dar prezinta avantaj pentru intelegerea instructiunilor date de sefii ierarhici.