Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - itinerant

Descrierea jobului - Suedia

RENTA CRED-H.R.AGENCY SRL recruteaza, pentru plecare urgenta, doi muncitori necalificati, posesori permis auto categoria B dispusi sa lucreze la circ.Unul dintre muncitori trebuie sa aiba experienta minima ca si electrician. Durata contractului-pana la finele sezonului de spectacole, luna noiembrie 2013. Se ofera: cazare si masa gratuite, salariu lunar net 800 euro. Programul de lucru nu este fix, fiind in corelatie cu cerintele de organizare a spectacolelor, mutarea circului dintr-o locatie in alta, etc. Atributii: executa munci necalificate precum:montare/demontare circ, curatenie, ingrijesc animale, ajuta la transportul instalatiilor circului, configureaza instalatiile electrice, etc. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia(CV in limba romana) inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea posturilor: -disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit -adaptabilitate la mediul multicultural, la sarcinile multiple, capacitate de lucru in conditii de stress -cunostinte de configurare instalatii electrice(doar unul din lucratori) -permis auto categoria B -stare de sanatate foarte buna si rezistenta la efort fizic de durata Nu sunt obligatorii cunostintele de limba engleza, dar prezinta avantaj pentru intelegerea instructiunilor date de sefii ierarhici.

Arata anuntul si prietenilor tai