Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam doua persoane (femei), varsta 22-30 de ani pt intretinerea unei pensiuni-restaurant in Catania-Italia. - curatenie in camere - lucru in gradina pensiunii - ingrijire animale din miniferma pensiunii(hranirea animalelor care se folosesc pentru restaurantul pensiunii) - Salarizare: 600euro/persoana, posibilitatea maririi salariului Cazare si masa asigurata - se lucreaza 9 ore/zi - Contractul se face pe 6 luni cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata Comisione: Taxe interviu 100 lei/persoana(se achita dupa discutia telefonica cu partea italiana) Cost mediere: 125 euro/persoana( se achita la semnarea contractului de mediere) Comisionul agentiei partenere: 300 euro/persoana, se achita in momentul in care se ajunge in Italia

Cerinte

- doua persoane (femei) - varsta intre 22-30 ani - muncitori pentru pensiune - limba italiana constituie un avantaj - cazier curat - apte de munca medical - disponibilitate de plecare rapida si de achitare a costurilor

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala