Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Patronul italian al unui restaurant in Germania angajeaza doua persoane tinere, dinamice si apte de munca pentru a efectua activitati precum: -ajutor la prepararea meniului zilnic: curatat legume, pregatit ingrediente -spalarea veselei -pastrarea curateniei localului -ajutor la sevirea clientilor Se ofera cazare si masa gratuit precum si un salariu lunar net de 600 euro.Programul zilnic de munca este de 9 ore minim si se lucreaza 6 zile pe saptamana.Evident, acest program poate suferi modificari in functie de afluxul de clientela si/sau de numarul angajatilor.Angajatorul nu suporta costul transportului via Romania-Germania. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV detaliat pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: - persoane tinere, dinamice, obisnuite cu specificul muncii -cunostinte de limba italiana si sau germana, nivel conversational -comportament civilizat -adaptabilitate la cerintele locului de munca -stare de sanatate foarte buna(fizica si psihica) -lipsa antecedente penale -disponibilitate de lucru in regim de program prelungit