Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza un cuplu pentru ocuparea urmatoarelor pozitii vacante: 1.ajutor bucatar(domnul) avand urmatoarele atributii: ajuta la prepararea meniului, spala vesela, mentine curatenia, etc 2.cleaner(doamna)-realizeaza activitati de curatenie. Durata muncii: pana la finele lunii octombrie 2013 Program de munca: 7 zile/7, 9 ore zilnic.Orele lucrate peste program se platesc separat.In perioada de sezon turistic angajatorul nu acorda zile libere. Se ofera: cazare gratuita, trei mese zilnic, asigurari sociale platite, salariu NET 600 euro/luna. Nu se asigura transport gratuit(platit de angajator) via Romania-Cipru si retur. Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV in limba engleza si foto color full body inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minimale pentru ocuparea postului: -experienta pe post similar -cunostinte de limba engleza sau greaca nivel conversational -disponibilitate pentru munca in regim de program prelungit -adaptabilitate la mediul de lucru si obiceiurile tarii