Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza doua persoane dispuse sa lucreze pe postul de muncitor la un restaurant din Germania.Restaurantul apartine unui angajator italian. Durata contractului: 6 luni cu posibilitate de prelungire. Atributiile postului constau in: ajutor dat la prepararea meniului, servire clienti, curatenie, orice alte sarcini date de sefii ierarhici. Beneficii: se ofera un salariu lunar net in suma de 600 euro, cazare si hrana gratuite.Nu se plateste/deconteaza costul transportului din Romania in Germania. Zilnic se lucreaza minim 9 ore.Saptamanal se acorda o zi libera in functie de posibilitati(nu neaparat duminica).Programul de lucru poate suferi modificari in functie de afluxul de clientela. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu CV inclisiv la adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte minimale pentru ocuparea postului: -experienta pe post similar -disponibilitate de lucru in regim de eficienta maxima si program prelungit -stare foarte buna de sanatate -rezistenta fizica -adaptabilitate la conditiile de munca si uzantele acestuia(obiceiuri) -cunostinte de limba italiana