Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Titlu job: Mulgator vaci Descriere job: Munca presupune mulgerea vacilor dimineata si seara, in timpul perioadei de repaus al exploatatorului. Contractul este pe perioada determinate de 2 luni, Locatia: FRANTA, Antezant la Chapelle Presupune: -verificarea originii geografice si genetice a animalelor si identificarea acestora conform tatuajului; -Constatarea din timp a problemelor de sanatate din turma sau starea de gestatie a vacilor, a iepelor si informarea veterinarului sau responsabilului de exploatatie.

Cerinte

Cerinte: -Certificat de mulgator -Experienta relevanta de minim 1 ani in domeniu in interiorul/exteriorul tarii; -Limba franceza constituie un avantaj, -Seriozitate si responsabilitate. Oferim: Salarizare: intre 700 euro/luna -cazare gratuita; -platim asigurarea medicala. Contact: Persoanele interesate vor trimite pe adresa de email un CV cu poza in format europass.