Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa pleci dupa sarbatori ? Oferte noi in 2014 doar in avantajul dumneavoastra;pentru cuplu in Sere de Flori in Germania. BENEFICII: nu va trebuie limba straina; card european de sanatate; cazare propie pentru cupluri si mancare platite de angajatoare.Plecari din Prahova, Targoviste, Galati, Caras Severin, Sibiu, Bacau,Iasi, Tulcea, Constanta, Bucuresti. PENTRU NUMERELE DE TELEFON SI INFORMATII PUTETI LASA AICI UN CV SAU NE PUTETI CAUTA PE FACEBOOK DUPA NUMELE URMATOR: COMPANIE DE RECRUTARE INTERNATIONALA

Cerinte

-CONTRACT DE MUNCA NU PFA ! -ASIGURARI MEDICALE PLATITE, VECHIME LA CARTEA DE MUNCA -RECOMANDARI DIN PARTEA ANGAJATORILOR STRAINI -CAZARE SI MANCARE PLATITA/ASIGURATA DE PATRONI -TRANSPORT GRATUIT -EXPERIENTA IN DOMENIU -SUNT POSTURI SI PENTRU PERSOANE CARE NU STIU O LIMBA STRAINA -SUNT POSTURI CU BENEFICII PENTRU PERSOANE CU EXPERIENTA SI CUNOSCATOARE DE LIMBA STRAINA -FARA INTERVIU!! PROBA DE LUCU 1-3 LUNI CU ANGAJATORII