Acest anunt a expirat la data: 22.03.2012

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie Italiana serioasa selectioneaza fete imagine, hostess, hostesse, figurante de sala, dansatoare, animatoare pentru a lucra in night club in Italia.Job-ul consta in intretinerea clientilor, nimic mai mult.Salarii reale intre 65-110 E/zi, contracte de munca regular o cazare si transport (casa-local-casa) gratuit.Nu se percep comisioane. MODENA, VERONA, ANCONA, CIVITANOVA MARCHE, MACERATA, TERNI, VITERBO, LIVORNO, PISA, FIRENZE, CUNEO

Cerinte

Agentie Italiana serioasa selectioneaza fete imagine, hostess, hostesse, figurante de sala, dansatoare, animatoare pentru a lucra in night club in Italia.Job-ul consta in intretinerea clientilor, nimic mai mult.Salarii reale intre 65-110 E/zi, contracte de munca regular o cazare si transport (casa-local-casa) gratuit.Nu se percep comisioane. MODENA, VERONA, ANCONA, CIVITANOVA MARCHE, MACERATA, TERNI, VITERBO, LIVORNO, PISA, FIRENZE, CUNEO


Joburi similare