Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie Italiana serioasa selectioneaza fete imagine, hostess, hostesse, figurante de sala, dansatoare, animatoare pentru a lucra in night club in Italia.Job-ul consta in intretinerea clientilor, nimic mai mult.Salarii reale intre 65-110 E/zi, contracte de munca regular o cazare si transport (casa-local-casa) gratuit.Nu se percep comisioane. MODENA, VERONA, ANCONA, CIVITANOVA MARCHE, MACERATA, TERNI, VITERBO,TARQUINIA, LIVORNO, PISA, FIRENZE, CUNEO Hostess Management Art

Cerinte

Agentie Italiana serioasa selectioneaza fete imagine, hostess, hostesse, figurante de sala, dansatoare, animatoare pentru elegante night club-uri din Italia. Conditii de inscriere : -aspect fizic placut -varsta 18-30 ani -inaltime minima 1,60 m -comunicativa,serioasa Experienta NU este obligatorie.Incepatoarele sunt bine-venite,limba italiana se invata usor. Se ofera : -contract legal de munca e.n.p.a.l.s. -cazare gratuita in imobile luxoase -transport gratuit casa - club si invers -salarizare de la 60 - 100 Euro / zi in functie de aspectul fizic,experienta si vechime in colaborarea cu agentia noastra. -bonusuri consistente la consumatii -consultanta si directa implicare in orice problema -conditii de munca elegante si serioase Programul de lucru : 22:00 -05:00 , 6 zile/saptamana. Vestimentatie: rochii scurte sau lungi.Nu transparente,nu pantaloni. Castigul lunar estimat minim 2500-3000 Euro /lunar NU percepem comisioane. Plecari urgente! Asteptam c.v.-urile impreuna cu 4-5 poze normale si clare pe adresa de email. Rugam seriozitate.