Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Pe tot teritoriul Germaniei

Descrierea jobului - Germania

Iti doresti sa pleci in strainatate dupa sarbatori? Hai cu noi in Germania si iti garantam ca nu vei regreta. Oferte numai in avantajul dumneavoastra; operator in fabrica pentru ambalat produse cosmetice si ticketing( se pun etichete la produs). BENEFICII: nu va trebuie o limba straina;vechime la cartea de munca, card european de sanatate, cazarea si mancarea platite de angajator. Plecari din Hunedoara, Caras Severin, Tulcea, Constanta, Bucuresti, Iasi, Ialomita,Calarasi, Brasov, Galati,Sibiu, Targu Jiu, Botosani. PENTRU NUMERELE DE TELEFON SI INFORMATII PUTETI LASA AICI UN CV SAU NE PUTETI CAUTA PE FACEBOOK DUPA NUMELE URMATOR: COMPANIE DE RECRUTARE INTERNATIONALA

Cerinte

-CONTRACT DE MUNCA NU PFA ! -ASIGURARI MEDICALE PLATITE, VECHIME LA CARTEA DE MUNCA -RECOMANDARI DIN PARTEA ANGAJATORILOR STRAINI -CAZARE SI MANCARE PLATITA/ASIGURATA DE PATRONI -TRANSPORT GRATUIT -EXPERIENTA IN DOMENIU -SUNT POSTURI SI PENTRU PERSOANE CARE NU STIU O LIMBA STRAINA -SUNT POSTURI CU BENEFICII PENTRU PERSOANE CU EXPERIENTA SI CUNOSCATOARE DE LIMBA STRAINA -FARA INTERVIU!! PROBA DE LUCU 1-3 LUNI CU ANGAJATORII

Arata anuntul si prietenilor tai