Acest anunt a expirat la data: 24.11.2013

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Necalificati pentru Anglia, zona Londra Sud - bilet de avion gratuit pentru candidatii deosebiti - interviul final va fi in limba engleza - barbati si femei - calificarea nu este obligatorie - ingrijire batrani si persoane bolnave - se ofera incepand de la 6.2 lire pe ora - statut de self - employed - chirie contracost in spatiile companiei - pentru a participa la preselectie va rugam trimite-ti CV-urile in limba engleza cu o poza atasata. Plecarile sunt imediate.

Cerinte

Necalificati pentru Anglia, zona Londra Sud - bilet de avion gratuit pentru candidatii deosebiti - interviul final va fi in limba engleza - barbati si femei - calificarea nu este obligatorie - ingrijire batrani si persoane bolnave - se ofera incepand de la 6.2 lire pe ora - statut de self - employed - chirie contracost in spatiile companiei - pentru a participa la preselectie va rugam trimite-ti CV-urile in limba engleza cu o poza atasata. Plecarile sunt imediate.