Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Muncitori necalificati femei ,barbati si cupluri -Varsta 18-50 ani pentru Agricultura (800 euro net pe luna si ore suplimentare platite separat) -Varsta 18-45 ani pentru Hotelier restaurant intretinere,ajutori ospatari, curatenie, debarasari) 600-700 euro cazare si masa asigurata -Varsta 18-55 ani pentru femei la cameriste menaj. ingrijire batrani la domiciliu, ajutor bucatarie (600 euro net cazare si masa asigurata) Contracte 3.6.12 luni cu posibilitate de prelungire Plecari saptamanale pentru toate domeniile de activitate

Cerinte

Cerinte -Muncitori necalificati femei ,barbati si cupluri -Varsta cuprinsa intre 18-55 ani apti de munca, clinic sanatosi, fara antecedente penale, antialcoolici -Experienta si limba italiana nu este obligatorie dar constituie un avantaj De preferat sa aplice doar aplicantii care considera ca pot face fata orelor suplimentare dupa caz avand in vedere sezonul estival care uneori necesita ore suplimentare de lucru