Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - toate

Descrierea jobului - Italia

Femei, barbati, cupluri cu varste intre 18-45 ani Hotelier, Restaurant, Pensiuni, Baruri,Plaja Munca necalificata debarasari mese, gradinarit,parcari, curatenie, intretinere asezat sezlonguri,,ajutori bucatarie, ajutori ospatari, picoli Limba italiana nu este obligatorie, constituie doar un avantaj Salariu 600 euro nett in mana ,cazare si masa asigurata de angajator Contract 6 luni cu posibilitate de prelungire Pentru femei plecari imediate Pentru cupluri si barbati plecari in maxim 10 zile de la depunerea dosarului

Cerinte

Femei, barbati, cupluri cu varste intre 18-45 ani apti de munca ,clinic sanatosi, fara antecedente penale, antialcoolici Hotelier, Restaurant, Pensiuni, Baruri,Plaja Munca necalificata debarasari mese, gradinarit,parcari, curatenie, intretinere asezat sezlonguri,,ajutori bucatarie, ajutori ospatari, picoli Limba italiana nu este obligatorie, constituie doar un avantaj

Arata anuntul si prietenilor tai