Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Job: Norwegian Customer Care and Technical Support fara experienta • Companie: Multinationala • Locatie: Atena, Grecia • Salariu: 1300 euro-1400 euro/ luna • Data incepere: 07/01/2013 • Contract: Full time • Relocare, se ofera : Bilet avion spre Grecia, Taxi de la aeroport, 2 saptamani cazare la hotel, Asistenta pentru a gasi locuinta, cursuri grecesti, bonus 200 euro la inceperea lucrului, 200 euro bonus dupa 4 luni • Facilitate : Companie ofera imprumut daca este necesar pentru depozitul la locuinta Cunoasteti limba norvegiana fluent/ mediu nu ezitati sa aplicati cu Cv-ul in limba engleza pe e-mail

Cerinte

• Job: Norwegian Customer Care and Technical Support fara experienta • Companie: Multinationala • Locatie: Atena, Grecia • Salariu: 1300 euro-1400 euro/ luna • Data incepere: 07/01/2013 • Contract: Full time • Relocare, se ofera : Bilet avion spre Grecia, Taxi de la aeroport, 2 saptamani cazare la hotel, Asistenta pentru a gasi locuinta, cursuri grecesti, bonus 200 euro la inceperea lucrului, 200 euro bonus dupa 4 luni • Facilitate : Companie ofera imprumut daca este necesar pentru depozitul la locuinta Cunoasteti limba norvegiana fluent/ mediu nu ezitati sa aplicati cu Cv-ul in limba engleza E-Mail