Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Plasamente in azile de batrani ca Ingrijitori batrani si Asistente medicale. Contract pe 12 luni cu plata de 7,02GBP/ora. Plecarile saptamanale pe toata perioada anului, in functie de momentul in care va inscrieti. Costuri: - biletul de avion - bani de buzunar la sosire in UK: transport local, asigurare medicala NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE! Beneficii: - cazare asigurata la sosire in UK cu mic dejun si cina - suport local cu actele si inregistrarile necesare la institutiile din UK - plasament sigur si cursuri in domeniu cu primirea unui Certificat la final - dupa 12 luni posibilitate de prelungire contracte de 22.000GBP/an Trimite CV-ul pe info @brgwork.ro si specifica pozitia dorita pentru a te programa la un interviu de inscriere sau inscrie-te direct pe portalul de joburi si vei fi contactat pentru detalii! jobs.brgwork.ro

Cerinte

Cerinte: - varsta de maxim 50 ani - nivel conversational al limbii engleze - studii/experienta in domeniu Trimite CV-ul pe info @brgwork.ro si specifica pozitia dorita pentru a te programa la un interviu de inscriere sau inscrie-te direct pe portalul de joburi si vei fi contactat pentru detalii! jobs.brgwork.ro

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala