Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam asistenti medicali, asistente medicale si medici pentru spitale din Marea Britanie.Intrucat vor lucra la sectia urgente este necesara o experienta de minim 3 ani in acest domeniu.Experienta si activitatile desfasurate in domeniul urgentelor medicale vor constitui un "must have" al CV-ului dumneavoastra.A doua componenta esentiala a aplicatiei vor fi cunostintele solide de limba engleza-limba in care va veti desfasura activitatea. Se ofera suport pentru obtinerea YC,pentru inscrierea in ordinul asistentilor din UK, training gratuit, oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti. Salariul orar este cprins intre 6GBP si 11 GBP(lucru in zilele nelucratoare), se ofera cazare gratuita in spatiile afectate acestui scop si masa gratuita in timpul programului de lucru.Program de lucru: 55 ore de munca/saptamana. La aceasta oferta se accepta doar CV in limba engleza.Puteti solicita relatii si la telefon daca doriti sa participati la acest program.Medierea nu implica suportarea vreunui cost din partea aplicantilor.Aplicantii care corespund cerintelor vor fi contactati telefonic de catre reprezentantul institutiei medicale si vor sustine interviu in limba engleza.

Cerinte

Cerinte minime - asistenti/asistente medicale/medici, studii de specialitate finalizate la care se adauga minim trei ani experienta in urgente medicale - cunostinte solide de limba engleza - stare de sanatate foarte buna - lipsa antecedente penale