Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL: Viitorul tau conteaza! Oferim un loc de munca si un inceput de cariera pentru fiecare dintre voi. Manpower iti va gasi mai mult decat un loc de munca, iti va oferi un viitor stralucit. Ce ne dorim de la candidatul nostru? - Studii superioare (in desfasurare sau finalizate) - Experienta in lucrul cu clienti (call center, collection, vanzari)-constituie un avantaj - Deschidere spre nou - Abilitati excelente de comunicare si negociere - Abilitati de analiza si sinteza, acuratete - Abilitati de a lucra in conditii de stress - Orientare catre client si catre obtinerea de rezultate - Cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului.

Cerinte

RESPONSABILITATI / BENEFICII: Ce face un ofiter bancar? - Efectueaza telefonic activitatile de colectare solicitate pentru fiecare cont din portofoliul de clienti alocat conform procedurilor de colectare in vigoare. - Gestioneaza portofoliul de clienti alocat (monitorizarea promisiunilor de plata) - Preia apelurile de la clienti si le asigura suportul necesar - Asigura feedback privind procesul de colectare in vederea imbunatatirii procedurilor de lucru . Ce-ti oferim? - ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta; - program de lucru part-time, in ture. Numai candidatii potriviti vor fi contactati.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala