Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam operatori telefonici, care au cunostinte medii de limba italiana, pentru serviciul de Gestiune Credite. Se ofera un salariu atractiv, posibilitatea de a munci intr-o firma cu contacte internationale, cu efectuarea de stagii periodice de training in Italia. Este asigurata o formare continua si sunt folosite sisteme avansate. Experienta anterioara in sectorul de solicitare plati si recuperare credite constituie un criteriu preferential. Este necesara disponibilitatea de a calatori periodic in Italia pentru efectuarea de stagii de training. Orarul este full-time, cu 40 de ore pe saptamana, se va lucra in ture pentru a acoperi intervalul orar de la 9:00 la 20:00, iar de doua ori pe luna se lucreaza sambata dimineata.

Cerinte

Profilul candidatului: cunoasterea limbii italiene capacitate de comunicare seriozitate si profesionalism Cei interesati sunt rugati sa trimita CV, insotit de o scrisoare de intentie si 2 poze pe adresa noastra de mail.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate