Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal pentru un hotel de 6 stele din Abu Dhabi. Reprezentantii hotelului vor sustine interviuri la inceputul lunii iunie in Bucuresti. Urmatoarele pozitii sunt disponibile: - BELLMAN - 1200 AED - DOORMAN -1500 AED - BUTLER - 2000 AED - WAITER - 1200 AED - SPA ATTENDANT - 1200 AED - LIFE GUARD - 2000 AED - BARTENDERS – 1500 AED - HOSTESS - 1800 AED - GYM INSTRUCTOR - 2000 AED - CONCIERGE – 2000 AED - RECEPTIONIST - 2000 AED - INGINER - 250 AED - ROOM ATTENDANT - 1100 AED - SUPERVISOR - 1800 AED - CHEF - 1500 - 3300 AED - BUSSINES CENTER - 2000 AED - OPERATOR - 1600 AED Cerinte: experienta in domeniul hotelier sau de restaurant, cunostinte limba engleza nivel avansat, aspect fizic placut, varsta cuprinsa intre 21 – 40 ani, pasaport.

Cerinte

Oferta (beneficii, bonusuri): Cazare, masa ( in timpul orelor de serviciu), viza, transport , asigurate de angajator, contract legal de munca PE 2 ani de zile,bonus fidelitate, service charge, bonus vechime, asigurari medicale+ asigurari de viata, concediu platit, bilet de avion la fiecare doi ani. Comisionul agentiei este de 250 euro si se achita (la momentul primirii contractului de munca) doar de catre acei candidati care vor fi angajati.