Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza OPERATOR CMM (Masina de masurat in coordonate) pentru Oradea: - asigura calitatea reperelor manufacturate intern si a celor comandate la furnizori prin utilizarea masinii de masurat CMM; - efectuaza inspectiile si controlul reperelor pe tot parcursul procesului de manufacturare; - certifica manufacturarea corectă a produselor, tinand cont de documentatia tehnica si respectand cerintele clientului; - verifica inchiderea problemelor deschise si a neconformitatilor produselor; - intocmeste corect si in termen rapoartele cu rezultatele inspectiilor.

Cerinte

- CUNOSTINTE MEDII DE LIMBA ENGLEZA; - operare PC (microsoft Office) avansat; - cel putin studii medii, obligatoriu in domeniul mecanic; - cunostinte softuri CMM (Metrolog, etc); - notiuni solide de mecanica si de desen tehnic; - cunostinte bune in Geometrie Dimensionala si Tolerante (GD&T); - o buna cunoastere a produselor companiei; - bune cunostinte in domeniul calitatii produselor; - aptitudini de rezolvare a problemelor. Beneficii: - mediu de lucru profesionist si placut; - salariu negociabil in functie de experienta si competente profesionale; - cazare asigurata temporar in cazul relocarii. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.