Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PENTRU ACEST POST POT APLICA BARBATI,VORBITORI DE LIMBA ENGLEZA SAU GREACA,VARSTA MAXIMA DE 45 DE ANI.EXPERIENTA PE UN POST SIMILAR ESTE NECESARA-MINIM 3 ANI.SE CERE DIPLOMA DE CALIFICARE IN DOMENIU. CANDIDATII TREBUIE SA AIBA EXPERIENTA LA MASA DE TAIERE STICLA,IN MUNCA CU MASINA CNC DE TAIERE STICLA SI IN IZOLAREA GEAMURILOR SIMPLE SI DUBLE. SE LUCREAZA 6 ZILE PE SAPTAMANA,CATE 8 ORE/ZI.ANGAJATORUL OFERA CAZAREA,MASA SI ASIGURARILE SOCIALE GRATUIT,SALARIUL OFERIT ESTE CUPRINS INTRE 800-1000 EUR/LUNA,IN FUNCTIE DE EXPERIENTA.

Cerinte

PENTRU ACEST POST POT APLICA BARBATI,VORBITORI DE LIMBA ENGLEZA SAU GREACA,VARSTA MAXIMA DE 45 DE ANI.EXPERIENTA PE UN POST SIMILAR ESTE NECESARA-MINIM 3 ANI.SE CERE DIPLOMA DE CALIFICARE IN DOMENIU. CANDIDATII TREBUIE SA AIBA EXPERIENTA LA MASA DE TAIERE STICLA,IN MUNCA CU MASINA CNC DE TAIERE STICLA SI IN IZOLAREA GEAMURILOR SIMPLE SAU DUBLE. SE LUCREAZA 6 ZILE PE SAPTAMANA,CATE 8 ORE/ZI.ANGAJATORUL OFERA CAZAREA,MASA SI ASIGURARILE SOCIALE GRATUIT,SALARIUL OFERIT ESTE CUPRINS INTRE 800-1000 EUR/LUNA,IN FUNCTIE DE EXPERIENTA.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala