Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

OPERATOR CONTROL NEDISTRUCTIV ULTRASUNETE Executa examinari nedistructive. Executa examinari nedistructive in conformitate cu procedurile de control, normele de control si standardele stabilite; Intocmeste rapoarte de control; Tine evidenta controalelor efectuate, in registrele de evidenta; Pune in functiune, verifica si etaloneaza aparatele de control; Interpreteaza rezultatele examinarilor; Raspunde de elaborarea si executia lucrarilor ce-i revin;

Cerinte

Experienta in domeniul calitatii. Cursuri de specialitate in domeniul controlului nedistructiv. Cunostinte de limba germana si engleza nivel mediu. Cunostinte de utilizare a calculatorului; Oferta (bonusuri, beneficii) Pachet salarial motivant; Oportunitati de dezvoltare profesionala Aplicati cu cv in limba engleza sau germana pe adresa de mail office (at) job4life (.) ro

Arata anuntul si prietenilor tai