Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza OPERATOR FREZOR - TEHNICIAN in Franta. Recrutam frezor, vorbitor de limba franceza care va lucra piese pe comanda numerica si va avea urmatoarele sarcini: - citirea si interpretarea schitelor tehnice; - pregatirea partilor ce urmeaza a fi prelucrate; - realizarea activitatilor de frezare, foraj si turnare a pieselor; - executarea lucrarilor de taiere cu laser si pliere; - ajustarea parametrilor si programelor CNC; - asigurarea functionalitatii optime a masinilor conform specificatiilor tehnice. Beneficii: - salarizare 1550 euro/luna brut; - transport si cazare asigurate; - contract pe o perioada de minim 3 luni, cu posibilitate de prelungire. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta minima de 3 ani pe un post similar (este de preferat experienta in strainatate); - CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU - AVANSAT; - cunostinte de operare si programare cu freze cu comanda numerica Fanuc; - persoana autonoma, responsabila si serioasa; - rigurozitate, indemanare, responsabilitate si seriozitate.