Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza OPERATORI CADASTRALI in judetul Bihor. Pentru clientul nostru ce activeaza in domeniul geofizicii (studii seismice) cautam persoane vorbitoare de limba maghiara si fara experienta. Printre principalele responsabilitati se numara: - identificarea si contactarea proprietarilor de terenuri din zona proiectului; - prezentarea detaliilor proiectului catre proprietari; - obtinerea acordului si semnarea conventiilor in vederea realizarii masuratorilor geofizice; - realizarea de rapoarte de activitatea si prezentarea acestora catre Permiting Manager; - participarea activa la sedintele de operatiuni din cadrul companiei. Beneficii: - salarizare de 3500 Ron/luna brut; - cazare si 3 mese pe zi; - contract pe o perioada de minim 3 luni, cu posibilitate de prelungire de pana la 6 luni. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii medii finalizate (studiile superioare reprezinta un avantaj); - CUNOSTINTE DE LIMBA MAGHIARA LA NIVEL AVANSAT; - disponibilitate la deplasari pe teren 90% din timpul de lucru; - detinerea permisului de conducere categoria B reprezinta un avantaj; - orientare catre rezultate si catre rezolvarea problemelor; - persoane adaptabile, dinamice, optimiste si cu incredere in sine.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala