Detalii loc de munca

Descrierea jobului

WORKCENTER iti ofera un job de Operatori Call Center vorbitori de limba franceza/germana/italiana la nivel avansat intr-o echipa dinamica. Iti plac provocarile si comunicarea? Aici e locul tau! -contactarea clientilor din baza de date a companiei; -prezentarea produselor intr-o meniera atractiva si realista; -oferirea de informatii suplimentare legate de livrarea produselor catre client; -atragerea de noi clienti; -centralizarea convorbirilor telefonice si comenzilor in programe; -consilierea clientilor in vederea achizitionarii de produse noi.

Cerinte

-experienta de minim 6 luni in domeniul vanzarilor; -studii medii finalizate; -orientare catre client si initiativa; -atentie si abilitati de comunicare excelente; -putere de convingere si perseverenta. Beneficii: -salariul este negociabil in functie de experienta; -comision in functie de performanta; -mediu de lucru dinamic si profesionist. Vrei jobul? Aplica CV-ul tau si poti sa fii un profesionist in vanzari ;)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala