Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

URGENT selectam ospatar pentru caffe bar din Grecia! Responsabilitati: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; - servirea clientilor; - debarasarea mesei; - mentinerea curateniei in restaurant; Program de lucru:8-10 ore/zi; 6 zile/saptamana; SE OFERA: - contract legal de munca pe 6 luni; - salariul: 600 - 650 EURO NET/luna; - programul de lucru: 8 - 10 ore/zi, 6 zile/saptamana; - cazarea GRATUITA; - masa GRATUITA (1 masa/zi); - plecare urgenta.

Cerinte

- se cer cunostinte bune de limba engleza, si cunoastinte minime de limba greaca; - experienta in domeniu constituie avantaj; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. Documente necesare pentru inscriere: - CV in limba romana/ engleza(se va utiliza aplicatia online disponibila pe site); - o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil); - copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti); - cazier judiciar; - adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic"; - copii xerox dupa toate diplomele de studii. Beneficii Oferite COSTUL PROGRAMULUI: A) Taxa de procesare a dosarului : 300 RON – se plateste la inscrierea candidatului. B) Comisionul agentiei - 360 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara. C) Biletul de avion.