Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job NOU !!! REDUCERE DE 50 DE EURO DIN TAXELE PROGRAMULUI!!! Cautam urgent femei 18-35 ani pentru posturi de barmana/ospatara in Cipru si Grecia. Se asigura contract,cazare si masa,salar 500-800 euro net. Pentru aplicare va vom trimite un model Cv de completat in lb engleza,mai aveti nevoie de:o fotografie full body si copii dupa diplome/recomandari in domeniu. Cerinţe job Limba engleza,limba greaca este un mare avantaj,experienta minim un sezon,contract pe 3-6-12 luni. Varsta 18-35 ani,posturile sunt DOAR pentru femei. Plecari rapide. Taxa de inscriere - 50 Ron Comisionul este de 200 euro si de plateste in momentul semnarii contractului cu angajatorul strain.