Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC Interim recruteaza 4 ospatari, baieti si fete, pentru un Restaurant din centrul Bucurestiului. Restaurantul este cu profil international. Un bun candidat pentru acest post ar trebui: - Sa cunoasca continutul listelor de preparate si bauturi; - Sa aiba o tinuta fizica si vestimentara curata, bine ingrijita; - Sa sfatuiasca clientul si sa-l ajute in alegerea dorita; - Sa efectueze servirea clientilor cu respectarea regulilor si tehnicilor cunoscute; - Sa intocmeasca sau sa verifice realizarea notelor de plata.

Cerinte

Cerinţe job - diploma de calificare in domeniu - obligatoriu; - experienta de minim 2 ani ca ospatar; - cunostinte medii de limba engleza sau orice alta limba de circulatie internationala; - aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine; - atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii; - seriozitate, punctualitate. Alte informaţii: Nu percepem comisioane Luam in calcul doar CV-urile cu poza ale persoanelor de pana in 35 de ani