Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DESCRIERE: URGENT! Selectam OSPATARI/OSPATARITE pentru hoteluri/restaurante din ITALIA! Principalele responsabilitati: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; - servirea clientilor; - debarasarea mesei; - mentinerea curateniei in restaurant; - mentinerea standardelor si procedurilor de igiena; - promptitudine in servirea clientilor; - consilierea clientilor conform preferintelor culinare; - precum si alte responsabilitati ce decurg din acest post. SE OFERA: - contract de munca legal pe 12 luni, cu posibilitate de prelungire; - program de lucru: 10-12 ore / zi, 6-7 zile/saptamana Pachet salarial excelent! - salariu 1200 EURO net / luna; - Tips-uri; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA; - asigurarile sociale sunt platite de catre angajator; - preluare de la aeroport; - monitorizare pe toata perioada contractului.

Cerinte

CERINTE: - se accepta atat femei cat si barbati; - cunostinte de limba italiana la nivel mediu/avansat, precum si de limba engleza; - calificarea in domeniu prezinta avantaj; - experienta de minim 6-12 luni pe pozitia dorita; - selectiile incep in luna martie. COSTUL PROGRAMULUI: - 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar; - 360 EURO - Comisionul agentiei noastre (se achita dupa sustinerea interviului si obtinerea ofertei de munca); - 480 EURO - Comision partener Italia - Biletul de avion.