Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza OSPATARI/OSPATARITE pentru un restaurant cu renume ce se afla intr-o zona montana din Franta. Principalele responsabilitati sunt: -preluarea comenzilor de preparate ale clientilor si transmiterea acestora la bucatarie sau bar; -respectarea regulilor de servire a preparatelor si bauturilor racoritoare/alcoolice; -participarea la mentinerea curateniei. Beneficii: -salarizare lunara bruta de pana la 1400 EURO; -cazare si transport asigurat; -contract de munca pe perioada determinata de minim 3 luni cu posibilitate de prelungire. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU-AVANSAT; -experienta relevanta in domeniu in tara sau strainatate (Franta, Belgia); -cunoasterea sortimentelor, soiurilor si marcilor de vin frantuzesc si asocierea tipului de vin cu un anumit fel de mancare; -calitati personale: seriozitate, responsabilitate si dorinta de munca; -tinuta vestimentara si morala impecabila.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala