Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza OSPATARITA pentru un restaurant francez. Cautam o persoana responsabila, cu initiativa si orientata catre client pentru postul de ospatarita intr-un restaurant din Franta, aceasta avand urmatoarele responsabilitati: -cunoasterea produselor si preparatelor din meniu; -oferirea de informatii complete si preluarea comenzilor de la clienti; -servirea clientilor restaurantului intr-o maniera profesionista; -intocmirea si incasarea notelor de plata; -asumarea raspunderii pentru calitatea servirii; -indeplinirea altor sarcini adresate de catre superiorul ierarhic specifice postului. Beneficii: -salariu 1400-1600 EURO/luna brut; -cazare si transportul asigurate; -contract de munca pe perioada determinata de 3 luni, cu posibilitate de prelungire. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-nu este necesara experienta in domeniu; -cunostinte de limba franceza la un nivel mediu-avansat; -persoana serioasa si responsabila; -orientata catre clienti; -persoana amabila, energica si cu initiativa; -aspect fizic placut.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala