Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ţara: Qatar Experienţă: Este necesara Beneficii: Cazare,masa,transport platit,asigurare Salariu: negociabil dolari Descriere job Recrutam ospatarite pentru un lant hotelier international de 5* Candidata ideala isi face cu pasiune munca, este o persoana proactiva, perseverenta, ambitioasa si organizata. Sarcinile sale includ: servirea clientilor la timp si intr-un mod prietenos si profesionist, pregatirea meselor si a spatiului de lucru inainte si dupa terminarea programului, mentinerea spatiului de lucru in conditii optime, verificarea rezervarilor, incasarea banilor. De asemenea, va pastra o legatura stransa cu personalul de la bucatarie. Se va lucra in 3 schimburi

Cerinte

Cerinţe job Varsta – 20-25 ani Experienta de minim un an in domeniu, in hoteluri de 4* si 5* Excelente abilitati de comunicare Limba engleza - nivel bun/foarte bun Abilitati interpersonale foarte bune Cunostinte PC Aspect ingrijit