Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza OSPATARITE in Franta. Sarcini: -primirea clientilor si stabilirea relatiei cu acestia; -cunoasterea preparatelor din meniu; -preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista; -servirea meniurilor si debarasarea meselor; -asigurarea curateniei restaurantului; -asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata. Se ofera: - salarizare atractiva: 1400 euro / luna brut; - cazare si transport asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunoasterea limbii franceze si engleze la nivel mediu-avansat; -experienta in domeniu cel putin 1 an; -experienta anterioara in Franta si/sau Belgia constituie avantaj; -cunoasterea soiurilor de vin si a marcilor de vinuri frantuzesti; -persoana ordonata, disciplinata, dinamica, spirit de initiativa - amabilitate, seriozitate; -aspect fizic placut, prezenta agreabila; -atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii.