Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza OSPATARITE in Belgia. Recrutam ospatarite pentru un restaurant cu specific mediteraneean din orasul Barchon, Belgia. Sarcinile postului includ: - promovarea produselor si serviciilor restaurantului; - relationarea cu clientii restaurantului; - intocmirea listelor cu cerintele clientilor; - servirea meniurilor intr-o maniera profesionista si debarasarea meselor; - intocmirea notei de plata corespunzatoare fiecarui client si incasarea contravalorii acesteia; - pregatirea locului de servire pentru noua comanda; - mentinerea unui mediu de lucru sigur si curat. Beneficii: - salariu brut de 1500 Euro/luna; - se ofera cazare in locatia de lucru; - mediu de lucru tanar si activ; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii medii finalizate; - experienta pe o pozitie similara; - atestat de ospatar reprezinta un avantaj; - cunostinte avansate de limba franceza; - abilitati foarte bune de comunicare; - persoana empatica si responsabila; - prezenta eleganta; - disponibilitate de a lucra in weekend.