Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam URGENT 2 OSPATARITE cu experienta pentru regiunea Toscana, Italia! DATA LIMITA DE INSCRIERE 15.11.2013 Task-uri: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; - servirea clientilor; - debarasarea mesei; - mentinerea curateniei in restaurant; Se ofera: Contract individual de munca nedeterminat cu norma intreaga program de munca 8-10ore/zi; 6 zile/saptamana; Salariul: 700EURO NET/luna; Cazarea GRATUITA; Masa GRATUITA (3 mese/zi); Plecare URGENTA Costuri candidat: A) Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere. B) Taxa de mediere - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult: - VARIANTA 1: 270 EURO – Se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. - VARIANTA 2: 324 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea tara. - VARIANTA 3: 432 EURO - Se plateste din primul castig salarial. + Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA). C) Bilet de avion. CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!! Plecarea urgenta! Asteptam CV ul dvs pe secretariat @ europrorecruit.ro, iar unul din recrutorii nostri va vor contacta in cel mai scurt timp posibil ! Va multumim !

Cerinte

Studii : Liceu Experienta:Mai putin de 1 An Calificarea nu este necesara dar constitue un avantaj! Limba straina : Italiana nivel Intermediar Se accepta persoane de sex: Feminin

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala