Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam OUTLET Manager pentru un hotel din Dubai Se ofera salariu de 8000 dhs (aproximativ 2100 USD)neimpozabili. Se asigura cazare, asigurare medicala, bilet de avion la fiecare doi ani, viza. Comisionul agentiei este de 300 euro si se plateste la data incheierii contractului de munca cu angajatorul.

Cerinte

Cerinte: - varsta cuprinsa intre 25 - 30 ani - fetele inaltime min. 170 cm, barbatii inaltime. min.175 cm. - experienta in domeniu de minim 3 ani de zile - experienta similara in cluburi/restaurante de renume din UK, Franta, US,Australia, Rusia,Ucraina, Germania constituie un mare avantaj. - cunostinte de limba engleza (scris -vorbit) nivel avansat - absolvent al facultatii de Afaceri, Marketing sau Management hotelier CV-ul in limba engleza impreuna cu o fotografie full body in tinuta business si o fotografie tip pasaport, recente, se trimit la alexandra@jobsauthentic.com

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate