Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta Ospatarite Dubai Waitress (ospatarite) Club, Lounge, Cafenea 15 Posturi disponibile Cerinte: 20 – 30 ani, fluent limba engleza, experienta cel putin 1-2 ani, aspect placut, ingijit.

Beneficii: salariu fix + tips + stimulente suplimentare, uniforma, pantofi, in zilele lucratoare coafor, cazare, 3 mese pe zi, asigurare de sanatate, transport, biletul de avion, viza de munca. Contract pentru minim 2 ani.

Angajatori: lanturi hoteliere de 4 si 5 stele Cv-urile in limba engleza + 2 poze atasate la adresa de mail al companiei Interviul se sustine in limba engleza, direct cu angajatorul prin intermediul Skype. F

Cerinte

Angajatori: lanturi hoteliere de 4 si 5 stele Cv-urile in limba engleza + 2 poze atasate la adresa de mail al companiei Interviul se sustine in limba engleza, direct cu angajatorul prin intermediul Skype.