Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CHELNER /CAMERISTA/ AJUTOR BUCATAR / ANIMATOR - CRETA Vara 2011 –PLECARE IMEDIATA !!!!!!!!! Contract : ASAP- 15.10.2011 SEASONAL Crete • 600 for F&B - 1 regular waiter ( English is fine but good communication) • 600 for chambermaid- 1 regular woman/female ( English is fine but good communication) • 600 for cook assistant and kitchen aid- 1 male or female ( English is fine but good communication) • 600-750 max for animator –male or female ( languages English and Italian has to have experience) Se lucreaza 8 ore, 6 zile/saptamana. Cazarea si masa sunt asigurate gratuit.

Cerinte

Pentru a va recomanda angajatorului avem nevoie de urmatoarele documente: - CV complet engleza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport - O poza corp intreg - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Contractul de mediere din atasament - Perioada de disponibilitate - Locul de munca vizat Inscrierea in baza noastra de date este gratuita, comisionul platindu-se numai in momentul obtinerii contractului de munca. Comsion pt oferta prezentata : 300 lei. SC EUROTRANS SUCIU IMPEX SRL Address: 1/D Tineretului Street, Targu-Mures, Romania Tel: 0040-365.401.253, Mobile: 0040-749.803.662 Skype: eurotrans.ro E-mail: office@eurotransjobs.ro Web: http://www.eurotransjobs.ro