Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Retea nationala in plina ascensiune, cauta parteneri de afacere in toate zonele tarii pentru promovarea si ditribuirea produselor marca Federico Mahora (FM Group)in sistem MLM / Network Marketing ! Candidatii care vor fi dispusi sa investeasca TIMP si BANI in propria afacere vor fi contactati in urma cv-ului trimis ,vor primi oferta firmei , si ajutati cu toata informatia necesara pentru a demara activitatea de parteneriatul FM Group . VA RUGAM NU APLICATI, DACA NU CUNOASTETI SISTEMUL MAI SUS AMINTIT SAU NU SUNTETI DISPUSI SA INVATATI TOT CE INSEAMNA INDUSTRIA MLM !

Cerinte

Varsta minima 18 ani Dorinta de libertate financiara Abilitati de comunicare si socializare Obiective propuse si atinse Disponibiltate de a invata concepte si lucruri noi Orientare catre succes Organizare si autotrasare sarcini Alocarea timpului zilnic necesar dezvoltarii afacerii Fidelizare cu produsele comercializate sub marca FM Group