Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam meseriasi cu experienta sau cu calificare in constructii civile pentru firme din Germania. Acceptam doar meseriasi de cea mai buna calitate pentru diferite posturi: tamplar, zidar, instalator, electrician, parchetar, salahor si altele.Contracte inregistrate prin fortele de munca. Se asigura cazarea si mancarea. Inscrierile se fac pana in 30.08.2013.

Cerinte

Experienta este obligatorie!! Pentru postul de salahor nu este nevoie de o foarte mare experienta. Persoane care au spirit de echipa, care sa asculte de sfaturile sefului de echipa! Persoane care nu au probleme legale sau de sanatate. Echipamentul de lucru este asigurat de angajator. Limba straina nu este neaparat necesara, in echipa trimitem 2 sau 3 persoane cu engleza sau germana, care vor traduce. Transportul este asigurat. Se pleaca cu permis de munca, asigurari medicale, concedii platite, posibilitate de prelungire a contractelor de munca in functie de calitatea lucrarilor.