Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferte pe GRecia si Cipru in domeniile urmatoare: Turism(hotel/restaurante) -Ospatare(fete) -Barmani(fete/baieti) -splataori vase(fete) -menaj restaurant(femei) -cameriste(fete/femei) -receptioneri(fete/baieti) Pt marea majoritate a ofertelor obligatoriu cunostinte de lb engleza la nivel min de conversatie(pt anumite joburi nivel mediu-avansat) Experienta nu este obligatorie dar constituie avantaj.Varste cuprinse intre 20-45 ani(depinde de job).

Cerinte

Pt marea majoritate a ofertelor obligatoriu cunostinte de lb engleza la nivel min de conversatie(pt anumite joburi nivel mediu-avansat) Experienta nu este obligatorie dar constituie avantaj.Varste cuprinse intre 20-45 ani(depinde de job).Aspect fizic placut pt cele care vor lucra in domeniul servire(ospatare/receptie) Costuri: 190 lei(procesare dosar) Comision doar la semnarea contractului de munca transport Romania-grecia/Cipru