Detalii loc de munca

Descrierea jobului

POTI SA PLECI IN GERMANIA. NOI TE PUTEM AJUTA! Sera de Flori Germania: la plantat flori, realizare de buchete si coronite. Se cauta si sofer pentru distributie flori.Se accepta si cupluri.Posturi disponibile atat pentru femei cat si pentru barbati.Contractul de munca se semneaza direct cu angajatoarea.Asigurari medicale incluse, transport dus – intors asigurat. Clientii nostri multumiti sunt deja in Germania. Fă-o pur şi simplu, trimite un mail sau suna !

Cerinte

Plecari in luna Septembrie. Mancarea si cazarea sunt asigurate. Transportul este asigurat. Salopete, manusi, ustensile de plantat sunt asigurate de angajatoare. Se lucreaza in sera, nu pe camp! Se platesc si ore suplimentare. Persoane harnice, energice, educate! Persoane care nu au probleme mari de sanatate sau probleme legale. Nu trebuie limba straina. Se pleaca cu permis de munca, asigurari medicale, concedii platite, posibilitate de prelungire a contractelor de munca!